Zamknij

61. DBT bez koncertów gwiazd. Co w zamian?

10:37, 15.05.2020 | L.Z
Skomentuj
Fot. archiwum
REKLAMA

Tymczasem, jak informuje burmistrz Tadeusz Kowalski, Dni Borów Tucholskich w pewnym, okrojonym zakresie najprawdopodobniej się odbędą.

- Nie możemy tego dzisiaj zagwarantować w 100%, bo nie wiemy, jak rozwinie się sprawa pandemii i ograniczeń związanych z organizacją imprez. Śledząc jednak kolejne doniesienia w kwestii poluzowań możemy domniemywać, że w ograniczonym zakresie uda się nam przeprowadzić nasze dni borów – wyjaśnia burmistrz – Dlatego nie odwołujemy jeszcze lokalnego święta. Odwołaliśmy jedynie koncerty gwiazd. To mogę już ogłosić. Na tucholskiej scenie nie wystąpią ani Sarsa, ani Kasia Kowalska. Obie gwiazdy zobaczymy i usłyszymy podczas przyszłorocznych, 62. Dni Borów Tucholskich. Koncert został przesunięty o rok.

Tadeusz Kowalski podkreśla, że jeśli sytuacja pozwoli dni borów zostaną przeprowadzone w wersji okrojonej w jeden weekend. Imprezy, które w tym czasie się odbędą to święto patronki Tucholi – św. Małgorzaty. Trwają też ustalenia, czy nie przeprowadzić sztandarowego przedsięwzięcia, czyli Pochodu Borowiackiego.

- Może jeszcze dodalibyśmy do tego jakiś wieczorny "koncercik" lokalnego zespołu – mówi Kowalski.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz